24 Ekim 2012 Çarşamba

Çamurdan Arenaya Saplandık!Geçen sezon eze eze aldığımız şampiyonluğun meyvesi olan Şampiyonlar Ligi'ne yıllar sonra direkt katılmamıza sevinmeyi,  eski şaşalı günleri yaşamış ve halen taze taze hatırlayan biri olarak artık bıraktım.

Lig maçlarındaki düşüşe Braga ve ikinci sınıf Cluj karşısında  alınan sonuç eklenince ümidimde kırılmaya başladı.

Bayram arefesinde 2 saatte TEM trafiğinde stada ulaşıp, yağmurda stada girip Braga ve Es Es maçlarındaki fiyaskoları yok sayıp  Şebnem Ferah ın deyimiyle sil baştan başlamayı hedeflerken  defansımızın evlere şenlik performansıyla yine silinen kayıtlar sinir sisteminde tavan yaptı.


Skoru artık değiştiremeyiz ama milyon dolarlık yatırım yapılan tarlamızın halini ve yenilgideki (arenada beraberlik benim için yenilgidir) payını düşününce sorumluların halen istifa etmemesini kınıyorum.

Kafanızı gömdüğünüz çamurdan çıkarın ki kalan maçlarda da milyon dolarlık teknik takımımız daha fazla kayıp vermesin.

Bir dahada üç kuruş kazanıcam diye parti mitingi , konser vs bu stadda yapılmasın.  Elin kadıköy takımı nasıl izin vermiyorsa Siz de vermeyin kardeşim.

Bu kadar paragözseniz  bize sattığınız kombine koltuklarınıda kafalarınızı gömdüğünüz o çamura sokun ki üstüne bastıgımızda tepkimizin  bi anlamı olsun.

Saygılar ...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder